Vrienden van De Burcht

AFGEROND | Silverfit Alois voor De Burcht

In woonzorglocatie De Burcht vinden we het belangrijk dat de bewoners zich gelukkig, actief en betrokken voelen. We geloven dat beweging een belangrijk onderdeel is van een zo gezond mogelijk en plezierig leven, ongeacht de leeftijd. Daarom willen we graag de Silverfit Alois aanschaffen, een interactief systeem dat speciaal is ontworpen voor ouderen om op een leuke manier te bewegen. Helpt u mee?

€7100 van €7100

100%

Met de Silverfit Alois kunnen onze bewoners genieten van een breed scala aan virtuele spellen en activiteiten die speciaal zijn ontwikkeld om de fysieke beweging, cognitieve stimulatie en sociaal contact te bevorderen. Dit innovatieve systeem maakt gebruik van bewegingssensoren en interactieve beelden om een meeslepende en plezierige ervaring te bieden. Of het nu gaat om virtueel fietsen door prachtige landschappen, het spelen van een potje virtueel jeu de boules of het deelnemen aan geheugenoefeningen, de Silverfit Alois zorgt voor een stimulerende en leuke manier om actief te blijven en het welzijn te bevorderen.

We hebben uw hulp nodig om ons streefbedrag van €7.100,- te bereiken. Elke bijdrage, groot of klein, brengt ons een stap dichter bij het realiseren van dit belangrijke project. Helpt u de bewoners met uw gift? Alvast bedankt!

We hebben ruimhartige donaties ontvangen voor dit project van Stichting Brentano's Steun des Ouderdoms, de Van Der Mandele Stichting en ChaverimPax. Hartelijk dank!

Logo ChaverimPax